26 Mart 2019 Salı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıKemal Karaküçük 
Genel Sekreterİbrahim Şerbetçi
Telefon0 344 235 32 20
Fax0 344 235 32 30
Web Sitesihttp://www.kmtso.org.tr/
Mail Adresikmtso@kmtso.org.tr
AdresEgemenlik Mah.İlahiyat Cad. Güney Çevre Yolu Üzeri K.Maraş

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ ilçesinde Egemenlik Mah.İlahiyat Cad. Güney Çevre Yolu Üzeri K.Maraş adresinde hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 344 235 32 20 telefon numarasından ve 0 344 235 32 30 nolu fax numarasından ve kmtso@kmtso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder