26 Mart 2019 Salı

İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası


Kurum Adıİstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası
Oda BaşkanıAbdullah Yaşar 
Genel Sekreter
Telefon0 212 514 69 93
Fax0 212 514 69 95
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKatip Çelebi Cad. Akifpaşa Sok. Esra Han No: 18 Vefa Eminönü/İstanbul

İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili MERKEZ ilçesinde Katip Çelebi Cad. Akifpaşa Sok. Esra Han No: 18 Vefa Eminönü/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası'na 0 212 514 69 93 telefon numarasından ve 0 212 514 69 95 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası,  İSTANBUL ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Gömlekçi İç Çamaşırcı Ve Ütücü Sanatkarlar Ve İmalatçıları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder