26 Mart 2019 Salı

İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum Adıİstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıZiya Gültekin 
Genel Sekreter
Telefon0 212 244 43 48
Fax0 212 249 82 63
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresMeşrutiyet Cad. No:12/5 Galatasaray/İstanbul

İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili MERKEZ ilçesinde Meşrutiyet Cad. No:12/5 Galatasaray/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 212 244 43 48 telefon numarasından ve 0 212 249 82 63 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  İSTANBUL ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Kadın Erkek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder