26 Mart 2019 Salı

İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum Adıİzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMevlüt Turun 
Genel Sekreter
Telefon0 232 484 65 35
Fax0 232 445 34 04
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresArap Fırını Cad. 442. Sok. No:102/5 Daire:9/10 Konak/İzmir

İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili MERKEZ ilçesinde Arap Fırını Cad. 442. Sok. No:102/5 Daire:9/10 Konak/İzmir adresinde hizmet vermektedir. İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 232 484 65 35 telefon numarasından ve 0 232 445 34 04 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  İZMİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder