26 Mart 2019 Salı

İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası


Kurum Adıİzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası
Oda BaşkanıMemduh Kaya 
Genel Sekreter
Telefon0 232 484 38 63
Fax0 232 483 98 64
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresAnafartalar Cad. Araphanı İçi No:264/14 İzmir

İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili MERKEZ ilçesinde Anafartalar Cad. Araphanı İçi No:264/14 İzmir adresinde hizmet vermektedir. İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası'na 0 232 484 38 63 telefon numarasından ve 0 232 483 98 64 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası,  İZMİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Tuhafiye Manifatura Ve Benzerleri Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder