26 Mart 2019 Salı

Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMetin Topal 
Genel Sekreter
Telefon0 328 371 88 06
Fax0 328 718 80 64
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresTufanpaşa Mah. 5. Sok. No:5 Osmaniye

Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, OSMANİYE ili KADİRLİ ilçesinde Tufanpaşa Mah. 5. Sok. No:5 Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 328 371 88 06 telefon numarasından ve 0 328 718 80 64 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  OSMANİYE ili KADİRLİ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kadirli Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder