26 Mart 2019 Salı

Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİhsan Kurtar 
Genel Sekreter
Telefon0 344 221 71 66
Fax0 344 212 13 84
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
Adresİsmetpaşa Mah. Dedezade Cad. Ergenekon İş Hanı No:12 Kat: 3 Kapı No: 11 Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ ilçesinde İsmetpaşa Mah. Dedezade Cad. Ergenekon İş Hanı No:12 Kat: 3 Kapı No: 11 Kahramanmaraş adresinde hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 344 221 71 66 telefon numarasından ve 0 344 212 13 84 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KAHRAMANMARAŞ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder