26 Mart 2019 Salı

Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKaracabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHüseyin Köse 
Genel Sekreter
Telefon0 224 676 36 74
Fax0 224 662 26 61
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresDrama Mah. Özer Apt. Altı Bodrum Kat No:1 Karacabey/Bursa

Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili KARACABEY ilçesinde Drama Mah. Özer Apt. Altı Bodrum Kat No:1 Karacabey/Bursa adresinde hizmet vermektedir. Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 224 676 36 74 telefon numarasından ve 0 224 662 26 61 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BURSA ili KARACABEY  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karacabey Terziler Ve Benzerleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder