26 Mart 2019 Salı

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKaman Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıYaşar Giziroğlu 
Genel SekreterErcan Giziroğlu
Telefon0 386 712 25 19
Fax0 386 712 71 06
Web Sitesihttp://www.kamantso.org.tr
Mail Adresi
AdresCuma Mahallesi Sebze Pazarı Sok. No:36 40300 Kırşehir / Kaman

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRŞEHİR ili KAMAN ilçesinde Cuma Mahallesi Sebze Pazarı Sok. No:36 40300 Kırşehir / Kaman adresinde hizmet vermektedir. Kaman Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 386 712 25 19 telefon numarasından ve 0 386 712 71 06 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kaman Ticaret ve Sanayi Odası,  KIRŞEHİR ili KAMAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder