26 Mart 2019 Salı

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKarabük Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıPehlivan Baylan 
Genel SekreterCem Biçen
Telefon0 370 424 16 30
Fax0 370 412 04 84
Web Sitesihttp://www.karabuktso.org.tr/
Mail Adresitso@karabuktso.org.tr
AdresHürriyet Cad.No.58/1 Karabük

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARABÜK ili MERKEZ ilçesinde Hürriyet Cad.No.58/1 Karabük adresinde hizmet vermektedir. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 370 424 16 30 telefon numarasından ve 0 370 412 04 84 nolu fax numarasından ve tso@karabuktso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası,  KARABÜK ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder