26 Mart 2019 Salı

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKaracabey Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıÖzer Matlı 
Genel SekreterFehmi Yıldız
Telefon0 224 671 85 48
Fax0 224 671 85 45
Web Sitesihttp://www.karacabeytso.org.tr/
Mail Adresibilgi@karacabeytso.com
AdresSanayi Sitesi Karşısı 16700 Bursa / Karacabey

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili KARACABEY ilçesinde Sanayi Sitesi Karşısı 16700 Bursa / Karacabey adresinde hizmet vermektedir. Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 224 671 85 48 telefon numarasından ve 0 224 671 85 45 nolu fax numarasından ve bilgi@karacabeytso.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası,  BURSA ili KARACABEY  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder