26 Mart 2019 Salı

Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKaradeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet Türkoğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 372 316 99 64
Fax0 372 323 64 03
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresFırıncı Hüseyin Sok. No: 8/A Kdz.Ereğli/Zonguldak

Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili EREĞLİ ilçesinde Fırıncı Hüseyin Sok. No: 8/A Kdz.Ereğli/Zonguldak adresinde hizmet vermektedir. Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 372 316 99 64 telefon numarasından ve 0 372 323 64 03 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ZONGULDAK ili EREĞLİ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder