26 Mart 2019 Salı

Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKaraman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAli Rıza Özkan 
Genel Sekreter
Telefon0 338 213 60 38
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresSekiçeşme Mah. Atatürk Cad. Hidayet Uysal Esnaf Sarayı No: 82/3 Karaman

Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARAMAN ili MERKEZ ilçesinde Sekiçeşme Mah. Atatürk Cad. Hidayet Uysal Esnaf Sarayı No: 82/3 Karaman adresinde hizmet vermektedir. Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 338 213 60 38 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KARAMAN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaman Terziler Konfeksiyoncular Deri Ürünleri Dikim Ve Giyim Aksesuarları Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder