26 Mart 2019 Salı

Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKaradeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMEHMET GENÇ 
Genel SekreterGündüz Acar
Telefon0 372 316 11 61
Fax0 372 316 88 97
Web Sitesihttp://www.ereglitso.org.tr
Mail Adresi
AdresMüftü Mahallesi-Meydanbaşı Cad. Çamlık Sokak Zonguldak / Krdz.Ereğli

Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili EREĞLİ ilçesinde Müftü Mahallesi-Meydanbaşı Cad. Çamlık Sokak Zonguldak / Krdz.Ereğli adresinde hizmet vermektedir. Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 372 316 11 61 telefon numarasından ve 0 372 316 88 97 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası,  ZONGULDAK ili EREĞLİ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Eregli Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder