26 Mart 2019 Salı

Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKonya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıENVER BOZKURT 
Genel SekreterMurat Karpuzcu
Telefon0 332 713 10 73
Fax0 332 713 18 02
Web Sitesihttp://www.ertso.org.tr
Mail Adresi
AdresSelçuklu Mah.Hamam Sok.No.9 Pk.42 320 Konya / Kon.Ereğli

Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KONYA ili EREĞLİ ilçesinde Selçuklu Mah.Hamam Sok.No.9 Pk.42 320 Konya / Kon.Ereğli adresinde hizmet vermektedir. Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 332 713 10 73 telefon numarasından ve 0 332 713 18 02 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası,  KONYA ili EREĞLİ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya Eregli Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder