26 Mart 2019 Salı

Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKarahallı Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Ceyhan 
Genel SekreterŞahip Acar
Telefon0 276 517 11 63
Fax0 276 517 32 58
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresÇarşı İçi Belediye İş Hanı K:2 Uşak / Karahallı

Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, UŞAK ili KARAHALLI ilçesinde Çarşı İçi Belediye İş Hanı K:2 Uşak / Karahallı adresinde hizmet vermektedir. Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 276 517 11 63 telefon numarasından ve 0 276 517 32 58 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası,  UŞAK ili KARAHALLI  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder