26 Mart 2019 Salı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKaraman Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMustafa Toktay 
Genel SekreterBehiye Kızılöz Tuman
Telefon0 338 213 10 21
Fax0 338 213 00 67
Web Sitesihttp://www.ktso.org.tr/
Mail Adresiktso@ktso.org.tr
AdresYunus Kent Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:2 Karaman

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARAMAN ili MERKEZ ilçesinde Yunus Kent Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:2 Karaman adresinde hizmet vermektedir. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 338 213 10 21 telefon numarasından ve 0 338 213 00 67 nolu fax numarasından ve ktso@ktso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası,  KARAMAN ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder