26 Mart 2019 Salı

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKarapınar Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMustafa Kemal Sözen 
Genel SekreterAdem Salih İşleyen
Telefon0 332 755 12 76
Fax0 332 755 25 65
Web Sitesihttp://www.karapinartso.org.tr
Mail Adresi
AdresYeni Belediye İş Hanı K:2 No:51 Konya / Karapınar

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KONYA ili KARAPINAR ilçesinde Yeni Belediye İş Hanı K:2 No:51 Konya / Karapınar adresinde hizmet vermektedir. Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 332 755 12 76 telefon numarasından ve 0 332 755 25 65 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası,  KONYA ili KARAPINAR  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder