26 Mart 2019 Salı

Kars Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKars Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAli Güvensoy 
Genel Sekreterİsmail Başak
Telefon0 474 223 10 72
Fax0 474 223 24 97
Web Sitesihttp://www.karstso.tobb.org.tr/
Mail Adresikarstso@gmail.com
AdresKaradağ Cad.No:1 Kars

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARS ili MERKEZ ilçesinde Karadağ Cad.No:1 Kars adresinde hizmet vermektedir. Kars Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 474 223 10 72 telefon numarasından ve 0 474 223 24 97 nolu fax numarasından ve karstso@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kars Ticaret ve Sanayi Odası,  KARS ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder