26 Mart 2019 Salı

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıMalkara Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıÜmran Bilgin 
Genel SekreterSinan Beşer
Telefon0 282 427 11 21
Fax0 282 427 28 21
Web Sitesihttp://www.malkaratso.org.tr/
Mail Adresimalkara@malkaratso.org.tr
AdresGazibey Mah.Tevfikbey Cad.No:9 K.3 Tekirdağ / Malkara

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TEKİRDAĞ ili MALKARA ilçesinde Gazibey Mah.Tevfikbey Cad.No:9 K.3 Tekirdağ / Malkara adresinde hizmet vermektedir. Malkara Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 282 427 11 21 telefon numarasından ve 0 282 427 28 21 nolu fax numarasından ve malkara@malkaratso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Malkara Ticaret ve Sanayi Odası,  TEKİRDAĞ ili MALKARA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder