26 Mart 2019 Salı

Milas Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıMilas Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıEnver Tuna 
Genel SekreterKazım Sarıoğlu
Telefon0 252 512 11 18
Fax0 252 512 89 99
Web Sitesihttp://mitso.org.tr/
Mail Adresiinfo@mitso.org.tr
AdresHayıtlı Mah. Çevre Yolu Üzeri Muğla / Milas

Milas Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MUĞLA ili MİLAS ilçesinde Hayıtlı Mah. Çevre Yolu Üzeri Muğla / Milas adresinde hizmet vermektedir. Milas Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 252 512 11 18 telefon numarasından ve 0 252 512 89 99 nolu fax numarasından ve info@mitso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Milas Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Milas Ticaret Ve Sanayi Odası,  MUĞLA ili MİLAS  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Milas Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder