26 Mart 2019 Salı

Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıMuğla Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıBülent Karakuş 
Genel SekreterMehmet Çüçen
Telefon0 252 214 11 22
Fax0 252 214 71 21
Web Sitesihttp://www.mutso.org.tr/
Mail Adresimutod@superonline.com
AdresMuslihittin Mah. Şehit Yarbay Alim Yılmaz Cad. No:3 Muğla

Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MUĞLA ili MERKEZ ilçesinde Muslihittin Mah. Şehit Yarbay Alim Yılmaz Cad. No:3 Muğla adresinde hizmet vermektedir. Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 252 214 11 22 telefon numarasından ve 0 252 214 71 21 nolu fax numarasından ve mutod@superonline.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası,  MUĞLA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme