26 Mart 2019 Salı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıNevşehir Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Arif Parmaksız 
Genel Sekreterİsmail Hakkı Aydoğan
Telefon0 384 213 10 36
Fax0 384 213 23 85
Web Sitesihttp://www.ntso.org.tr/
Mail Adresinevtsoda@kaynet.com.tr
AdresAtatürk Bulvarı N0.57/1 Nevşehir

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NEVŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Bulvarı N0.57/1 Nevşehir adresinde hizmet vermektedir. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 384 213 10 36 telefon numarasından ve 0 384 213 23 85 nolu fax numarasından ve nevtsoda@kaynet.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası,  NEVŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder