26 Mart 2019 Salı

Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıNusaybin Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMahsum Özmen 
Genel SekreterAbdulkadir Güneş
Telefon0 482 415 18 46
Fax0 482 416 12 08
Web Sitesihttp://nusaybintso.org.tr/
Mail Adresi
AdresYeni Turan Mah.Ptt Sok. Aldemir Apt.K:1 Mardin / Nusaybin

Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MARDİN ili NUSAYBİN ilçesinde Yeni Turan Mah.Ptt Sok. Aldemir Apt.K:1 Mardin / Nusaybin adresinde hizmet vermektedir. Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 482 415 18 46 telefon numarasından ve 0 482 416 12 08 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası,  MARDİN ili NUSAYBİN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder