26 Mart 2019 Salı

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıOrdu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıServet Şahin 
Genel Sekreterİ.Hakkı Üçer
Telefon0 452 214 10 77
Fax0 452 214 19 99
Web Sitesihttp://www.otso.org.tr/
Mail Adresiordutso@tobb.org.tr
AdresDüz Mah.Stadyum Cad.No:2 Ordu

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ORDU ili MERKEZ ilçesinde Düz Mah.Stadyum Cad.No:2 Ordu adresinde hizmet vermektedir. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 452 214 10 77 telefon numarasından ve 0 452 214 19 99 nolu fax numarasından ve ordutso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası,  ORDU ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder