26 Mart 2019 Salı

Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıOsmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıNuri Danış 
Genel Sekreter
Telefon0 328 813 69 09
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresSezginler Sok No:19 Osmaniye

Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, OSMANİYE ili MERKEZ ilçesinde Sezginler Sok No:19 Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 328 813 69 09 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  OSMANİYE ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder