26 Mart 2019 Salı

Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıOrdu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıEkrem Ayhan 
Genel Sekreter
Telefon0 452 233 90 50
Fax0 452 234 25 58
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresŞirinevler Mah. Atatürk Bulvarı No:114 Ordu

Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ORDU ili MERKEZ ilçesinde Şirinevler Mah. Atatürk Bulvarı No:114 Ordu adresinde hizmet vermektedir. Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 452 233 90 50 telefon numarasından ve 0 452 234 25 58 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ORDU ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ordu Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder