26 Mart 2019 Salı

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıPazar Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıNeşet Çakır 
Genel SekreterGülbahar Çakıroğlu
Telefon0 464 612 71 00
Fax0 464 612 10 69
Web Sitesihttp://pazarticaretodasi.org
Mail Adresi
AdresBelediye İş Hanı Kat:3 Rize / Pazar

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, RİZE ili PAZAR ilçesinde Belediye İş Hanı Kat:3 Rize / Pazar adresinde hizmet vermektedir. Pazar Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 464 612 71 00 telefon numarasından ve 0 464 612 10 69 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Pazar Ticaret ve Sanayi Odası,  RİZE ili PAZAR  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder