26 Mart 2019 Salı

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıReyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıNihat Kılıç 
Genel SekreterOrhan Yüksel
Telefon0 326 413 17 70
Fax0 326 413 10 35
Web Sitesihttp://www.reyhanlitso.org.tr/
Mail Adresiinfo@reyhanlitso.org.tr
AdresCumhuriyet Mah.Fevzi Çakmak Cad. S.Altunlu İş Hanı K:2 Hatay / Reyhanlı

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili REYHANLI ilçesinde Cumhuriyet Mah.Fevzi Çakmak Cad. S.Altunlu İş Hanı K:2 Hatay / Reyhanlı adresinde hizmet vermektedir. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 326 413 17 70 telefon numarasından ve 0 326 413 10 35 nolu fax numarasından ve info@reyhanlitso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası,  HATAY ili REYHANLI  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder