26 Mart 2019 Salı

Rize Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıRize Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıÖmer Faruk Ofluoğlu 
Genel SekreterGafur Karali
Telefon0 464 217 55 66
Fax0 464 212 22 00
Web Sitesihttp://www.rizetso.org.tr/
Mail Adresirizetso@ttnet.net.tr
AdresAtatürk Caddesi No:359 Rize

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, RİZE ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Caddesi No:359 Rize adresinde hizmet vermektedir. Rize Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 464 217 55 66 telefon numarasından ve 0 464 212 22 00 nolu fax numarasından ve rizetso@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Rize Ticaret ve Sanayi Odası,  RİZE ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder