26 Mart 2019 Salı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSalihli Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAhmet Özbaş 
Genel SekreterLevent Kılınçaslan
Telefon0 236 714 53 42
Fax0 236 713 15 90
Web Sitesihttp://www.salihlitso.org.tr
Mail Adresisalihlitso@tobb.org.tr
AdresMithatpaşa Cad.No:112 K.1-2 Manisa / Salihli

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili SALİHLİ ilçesinde Mithatpaşa Cad.No:112 K.1-2 Manisa / Salihli adresinde hizmet vermektedir. Salihli Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 236 714 53 42 telefon numarasından ve 0 236 713 15 90 nolu fax numarasından ve salihlitso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Salihli Ticaret ve Sanayi Odası,  MANİSA ili SALİHLİ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder