26 Mart 2019 Salı

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıSakarya Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMahmut Kösemusul 
Genel SekreterUğur Tın
Telefon0 264 291 03 00
Fax0 264 291 24 24
Web Sitesihttp://www.satso.org.tr
Mail Adresiinfo@adptso.org.tr
AdresSakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cad. No: 19 Hanlı-Arifiye 54060 Sakarya

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAKARYA ili MERKEZ ilçesinde Sakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cad. No: 19 Hanlı-Arifiye 54060 Sakarya adresinde hizmet vermektedir. Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 264 291 03 00 telefon numarasından ve 0 264 291 24 24 nolu fax numarasından ve info@adptso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası,  SAKARYA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder