26 Mart 2019 Salı

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSamsun Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıSalih Zeki Murzioğlu 
Genel SekreterSüleyman Karabük
Telefon0 362 432 36 26
Fax0 362 432 90 55
Web Sitesihttp://www.samsuntso.org.tr/
Mail Adresisamsuntso@samsuntso.org.tr
AdresHançerli Mah.Buğday Pazarı Abbasağa Sok.No:8 Samsun

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili MERKEZ ilçesinde Hançerli Mah.Buğday Pazarı Abbasağa Sok.No:8 Samsun adresinde hizmet vermektedir. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 362 432 36 26 telefon numarasından ve 0 362 432 90 55 nolu fax numarasından ve samsuntso@samsuntso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası,  SAMSUN ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder