26 Mart 2019 Salı

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSandıklı Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMustafa Özer 
Genel SekreterAhmet Nayan
Telefon0 272 512 51 39
Fax0 272 512 60 29
Web Sitesihttp://www.sandiklitso.tobb.org.tr
Mail Adresisandiklitso@x.com
AdresÇay Mah.Dereboyu Cad.No:53 Afyonkarahisar / Sandıklı

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AFYON ili SANDIKLI ilçesinde Çay Mah.Dereboyu Cad.No:53 Afyonkarahisar / Sandıklı adresinde hizmet vermektedir. Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 272 512 51 39 telefon numarasından ve 0 272 512 60 29 nolu fax numarasından ve sandiklitso@x.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası,  AFYON ili SANDIKLI  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder