26 Mart 2019 Salı

Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıŞanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıNaman Tuğbay 
Genel Sekreter
Telefon0 414 215 75 47
Fax0 414 215 90 96
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresAkarbaşı Dede İş Hanı Şanlıurfa

Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili MERKEZ ilçesinde Akarbaşı Dede İş Hanı Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 414 215 75 47 telefon numarasından ve 0 414 215 90 96 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ŞANLIURFA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder