26 Mart 2019 Salı

Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet Ali Bilal 
Genel Sekreter
Telefon0 258 613 18 71
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYeni Mah. Çarşı Cad. No:4/B Tavas/Denizli

Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DENİZLİ ili TAVAS ilçesinde Yeni Mah. Çarşı Cad. No:4/B Tavas/Denizli adresinde hizmet vermektedir. Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 258 613 18 71 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  DENİZLİ ili TAVAS  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tavas Terziler Seyyar Elbise Satıcıları Ve Ütücüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder