26 Mart 2019 Salı

Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıSuruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAli Çağlayan 
Genel Sekreter
Telefon0 414 611 37 00
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah. Lale Sok. Suruç/Şanlıurfa

Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili SURUÇ ilçesinde Cumhuriyet Mah. Lale Sok. Suruç/Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 414 611 37 00 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ŞANLIURFA ili SURUÇ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Suruç Terziler Ve Kunduracılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder