26 Mart 2019 Salı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıŞanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıEyyüp Sabri Ertekin 
Genel SekreterFaruk Yaşar
Telefon0 414 318 18 00
Fax0 414 318 18 11
Web Sitesihttp://www.sutso.org.tr/
Mail Adresisanliurfatso@tobb.org.tr
AdresPaşabağı Mah. Adalet Cad. No:9 Ş.Urfa

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili MERKEZ ilçesinde Paşabağı Mah. Adalet Cad. No:9 Ş.Urfa adresinde hizmet vermektedir. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 414 318 18 00 telefon numarasından ve 0 414 318 18 11 nolu fax numarasından ve sanliurfatso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası,  ŞANLIURFA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder