26 Mart 2019 Salı

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıŞefaatli Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAli Ulusoy 
Genel SekreterYasin Karaca
Telefon0 354 564 12 74
Fax0 354 564 12 74
Web Sitesihttp://www.sefaatlitso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresSokullu Sok. Yozgat / Şefaatlı

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YOZGAT ili ŞEFAATLİ ilçesinde Sokullu Sok. Yozgat / Şefaatlı adresinde hizmet vermektedir. Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 354 564 12 74 telefon numarasından ve 0 354 564 12 74 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası,  YOZGAT ili ŞEFAATLİ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder