25 Mart 2019 Pazartesi

Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıSefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda Başkanıİhsan Çelikbaş 
Genel SekreterAhmet Yolasığmaz
Telefon0 212 426 64 82
Fax0 212 540 47 23
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresHalkalı Cad. Türker Pasajı Kat:2 No:66 67 Sefaköy İstanbul

Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili MERKEZ ilçesinde Halkalı Cad. Türker Pasajı Kat:2 No:66 67 Sefaköy İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 212 426 64 82 telefon numarasından ve 0 212 540 47 23 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  İSTANBUL ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sefaköy Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder