26 Mart 2019 Salı

Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıSivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAli Kılıç 
Genel Sekreter
Telefon0 346 225 67 20
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresSirer Cad. Çitil Apt. Kat:3 No:41/10 Sivas

Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİVAS ili MERKEZ ilçesinde Sirer Cad. Çitil Apt. Kat:3 No:41/10 Sivas adresinde hizmet vermektedir. Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 346 225 67 20 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  SİVAS ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder