26 Mart 2019 Salı

Sungurlu Terziler Esnaf Odası


Kurum AdıSungurlu Terziler Esnaf Odası
Oda BaşkanıHasan Kocamanoğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 364 311 30 96
Fax0 364 311 30 96
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresSungurlu Mah. Terziler Arastası No:37 Sungurlu/Çorum

Sungurlu Terziler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇORUM ili SUNGURLU ilçesinde Sungurlu Mah. Terziler Arastası No:37 Sungurlu/Çorum adresinde hizmet vermektedir. Sungurlu Terziler Esnaf Odası'na 0 364 311 30 96 telefon numarasından ve 0 364 311 30 96 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Terziler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sungurlu Terziler Esnaf Odası,  ÇORUM ili SUNGURLU  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sungurlu Terziler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder