26 Mart 2019 Salı

Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıSivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıŞahin Akbaş 
Genel Sekreter
Telefon0 222 711 29 57
Fax0 222 711 21 49
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYunus Emre Cad. No:23 26600 Sivrihisar/Eskişehir

Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ESKİŞEHİR ili SİVRİHİSAR ilçesinde Yunus Emre Cad. No:23 26600 Sivrihisar/Eskişehir adresinde hizmet vermektedir. Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 222 711 29 57 telefon numarasından ve 0 222 711 21 49 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ESKİŞEHİR ili SİVRİHİSAR  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivrihisar Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder