26 Mart 2019 Salı

Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHarun Tercan 
Genel Sekreter
Telefon0 274 614 84 78
Fax0 274 614 41 71
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYeni Mah. Kuruçay Cad. Tavşanlı/Kütahya

Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KÜTAHYA ili TAVŞANLI ilçesinde Yeni Mah. Kuruçay Cad. Tavşanlı/Kütahya adresinde hizmet vermektedir. Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 274 614 84 78 telefon numarasından ve 0 274 614 41 71 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KÜTAHYA ili TAVŞANLI  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tavşanlı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Ve Ayakkabıcılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme