26 Mart 2019 Salı

Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası


Kurum AdıTekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası
Oda BaşkanıHasan Gülbaytar 
Genel Sekreter
Telefon0 282 262 84 90
Fax0 282 261 62 33
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresAydoğdu Mah. Hükümet Cad. Ertuğ Pasajı Kat:2 Tekirdağ

Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TEKİRDAĞ ili MERKEZ ilçesinde Aydoğdu Mah. Hükümet Cad. Ertuğ Pasajı Kat:2 Tekirdağ adresinde hizmet vermektedir. Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası'na 0 282 262 84 90 telefon numarasından ve 0 282 261 62 33 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası,  TEKİRDAĞ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder