26 Mart 2019 Salı

Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıTayfur Etiğ 
Genel Sekreter
Telefon0 232 512 33 44
Fax0 232 512 97 42
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKurtuluş Mah. İsmailtaşlı Cad. Esnaf Sarayı Kat:2 No:29 Tire/İzmir

Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili TİRE ilçesinde Kurtuluş Mah. İsmailtaşlı Cad. Esnaf Sarayı Kat:2 No:29 Tire/İzmir adresinde hizmet vermektedir. Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 232 512 33 44 telefon numarasından ve 0 232 512 97 42 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  İZMİR ili TİRE  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tire Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder