25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği
Oda BaşkanıŞerafettin Engüdar 
Genel SekreterMustafa Aykan
Telefon0 266 714 72 22
Fax0 266 713 58 75
Web Sitesi
Mail Adresibanmimtem@hotmail.com
AdresMehmet Akif Ersoy Cd.No:31/B Bandırma/Balıkesir

Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BALIKESİR ili BANDIRMA ilçesinde Mehmet Akif Ersoy Cd.No:31/B Bandırma/Balıkesir adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği'na 0 266 714 72 22 telefon numarasından ve 0 266 713 58 75 nolu fax numarasından ve banmimtem@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği,  BALIKESİR ili BANDIRMA  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bandırma Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder