25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi


Kurum AdıTmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi
Oda BaşkanıOkan Kurşun 
Genel SekreterM.Kaan Tıraş
Telefon0 424 241 11 13
Fax0 424 241 11 19
Web Sitesihttp://www.ormuh.org.tr
Mail Adresi
AdresOrman Bölge Müdürlüğü Elazığ

Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ELAZIG ili MERKEZ ilçesinde Orman Bölge Müdürlüğü Elazığ adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi'na 0 424 241 11 13 telefon numarasından ve 0 424 241 11 19 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi,  ELAZIG ili MERKEZ  şehrinde Orman Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Orman Mühendisleri Odası Elazığ Şubesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder