26 Mart 2019 Salı

Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası


Kurum AdıUzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası
Oda BaşkanıHüseyin Guşa 
Genel Sekreter
Telefon0 284 513 27 64
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresMuradiye Mah. Yusuf Sok. Raifbey Pasajı Uzunköprü/Edirne

Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, EDİRNE ili UZUNKÖPRÜ ilçesinde Muradiye Mah. Yusuf Sok. Raifbey Pasajı Uzunköprü/Edirne adresinde hizmet vermektedir. Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası'na 0 284 513 27 64 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası,  EDİRNE ili UZUNKÖPRÜ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzunköprü Terziler Konfeksiyoncular Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarları Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder