26 Mart 2019 Salı

Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıÜnye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİsmet Çat 
Genel Sekreter
Telefon0 452 324 23 63
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKaledere Mah. Yenihal Yeri F Blok No:15 Ünye/Ordu

Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ORDU ili ÜNYE ilçesinde Kaledere Mah. Yenihal Yeri F Blok No:15 Ünye/Ordu adresinde hizmet vermektedir. Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 452 324 23 63 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ORDU ili ÜNYE  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ünye Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder